| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3181609 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥620.63-1,655.12 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Εφαρμογή | Σπίτι, μπάνιο, κρεβατοκάμαρα, διάδρομος |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια, τοίχος |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Όχι, όχι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιστοποίηση | Ηλεκτρονική σήμανση CE |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 70 Ra |
| Αριθμός μοντέλου | YH-3181609 |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3181609 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥620.63-1,655.12 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε27 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Εφαρμογή | Σπίτι, μπάνιο, κρεβατοκάμαρα, διάδρομος |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια, τοίχος |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Όχι, όχι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιστοποίηση | Ηλεκτρονική σήμανση CE |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 70 Ra |
| Αριθμός μοντέλου | YH-3181609 |