| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1826 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-159 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K (Θερμό Λευκό) |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ρα 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Κρίσταλ Κ9 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Χρώματα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 5.5W x 4.15D x 5.5H |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1826 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-159 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K (Θερμό Λευκό) |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ρα 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Κρίσταλ Κ9 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Χρώματα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 5.5W x 4.15D x 5.5H |