| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0014 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $165-180 |
Έλεγκτα θερμά λευκά φωτιστικά LED που έχουν σχεδιαστεί για ξενοδοχεία και κατοικίες, διαθέσιμα μέσω απευθείας πώλησης από εργοστάσια.
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Σίδηρο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονο αμερικανικό στυλ |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0014 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Λευκή Απόδοση | 30 lm/W |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 240,5 × 28,5 × 15 cm |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
Η YIHAO Lighting είναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Το διεθνές δίκτυο εξυπηρέτησης περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης υλικοτεχνικών υπηρεσιών και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις από ένα σταθμό που καλύπτουν το σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιαστική και υπηρεσίες μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0014 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $165-180 |
Έλεγκτα θερμά λευκά φωτιστικά LED που έχουν σχεδιαστεί για ξενοδοχεία και κατοικίες, διαθέσιμα μέσω απευθείας πώλησης από εργοστάσια.
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Σίδηρο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονο αμερικανικό στυλ |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0014 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Λευκή Απόδοση | 30 lm/W |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 240,5 × 28,5 × 15 cm |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
Η YIHAO Lighting είναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τ.μ. εγκαταστάσεις παραγωγής με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
Το διεθνές δίκτυο εξυπηρέτησης περιλαμβάνει κέντρα αποθήκευσης υλικοτεχνικών υπηρεσιών και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ.Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις από ένα σταθμό που καλύπτουν το σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιαστική και υπηρεσίες μετά την πώληση για πελάτες OEM και ODM στους τομείς χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.