| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0026 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥465.53-617.25 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδηρο |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Λύσεις φωτισμού | Σχεδίαση και σχεδιασμός φωτισμού, φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Υλικό σκιάς | Σίδηρο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0026 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακό τοίχωμα |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 30 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 15 × 22 × 16 εκατοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 15 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιστοποίηση | CE RoHS |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0026 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥465.53-617.25 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδηρο |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Λύσεις φωτισμού | Σχεδίαση και σχεδιασμός φωτισμού, φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Υλικό σκιάς | Σίδηρο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0026 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακό τοίχωμα |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 30 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 15 × 22 × 16 εκατοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 15 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιστοποίηση | CE RoHS |