| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0033 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥2,062.78-2,195.88 |
Έλεγκτος φωτισμός διακόσμησης σαλονιού με επαγγελματική ποιότητα κατασκευής και ολοκληρωμένες λύσεις εξυπηρέτησης.
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Τεχνολογία | 110V |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
Η Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που ασχολείται με το σχεδιασμό, την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.ISO 14001, και πιστοποιητικά ISO 45001, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα 300.000-400.000 σετ.
Η επαγγελματική τεχνική ομάδα μας περιλαμβάνει μηχανικούς λογισμικού / υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Δημοτική διοίκηση, διακόσμηση σπιτιών και εξωτερικές εφαρμογές.
Ολοκληρωμένη ομάδα σχεδιασμού μηχανικών ικανή να παράγει ακριβή σχέδια και να συνεργάζεται στον σχεδιασμό νέων προϊόντων και στη βελτιστοποίηση της δομής.
Η αυστηρή επιλογή των πρώτων υλών εξασφαλίζει απόλυτη διασφάλιση της ποιότητας για όλα τα προϊόντα.
Επαγγελματίες τεχνικοί συγκόλλησης συγκολλούν χειροκίνητα κάθε προϊόν για να εξασφαλίσουν αξιόπιστες διεπαφές και δομική ακεραιότητα.
Πολλαπλές διαδικασίες γυάλωσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις χρώματος εξασφαλίζουν ακρίβεια χρώματος και ενισχυμένη αντοχή στη διάβρωση για παρατεταμένη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
Ταιματοποίηση με ακρίβεια σύμφωνα με τις χρωματικές παλέτες των πελατών με λεπτομερή σύγκριση χρωμάτων για την εξάλειψη των χρωματικών διαφορών πριν προχωρήσει στα επόμενα στάδια παραγωγής.
Η χειροκίνητη συναρμολόγηση από έμπειρους χειριστές μετά από ολοκληρωμένη προσαρμογή και προετοιμασία των εξαρτημάτων.
Ειδικό προσωπικό επιθεώρησης ποιότητας εξασφαλίζει ότι τα προϊόντα πληρούν τα πρότυπα παράδοσης πριν από την επιθεώρηση του πελάτη.
Επαγγελματική συσκευασία με στήριξη ξύλινου πλαισίου όταν είναι απαραίτητο.
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0033 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥2,062.78-2,195.88 |
Έλεγκτος φωτισμός διακόσμησης σαλονιού με επαγγελματική ποιότητα κατασκευής και ολοκληρωμένες λύσεις εξυπηρέτησης.
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Τεχνολογία | 110V |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
Η Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που ασχολείται με το σχεδιασμό, την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.ISO 14001, και πιστοποιητικά ISO 45001, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα 300.000-400.000 σετ.
Η επαγγελματική τεχνική ομάδα μας περιλαμβάνει μηχανικούς λογισμικού / υλικού και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Δημοτική διοίκηση, διακόσμηση σπιτιών και εξωτερικές εφαρμογές.
Ολοκληρωμένη ομάδα σχεδιασμού μηχανικών ικανή να παράγει ακριβή σχέδια και να συνεργάζεται στον σχεδιασμό νέων προϊόντων και στη βελτιστοποίηση της δομής.
Η αυστηρή επιλογή των πρώτων υλών εξασφαλίζει απόλυτη διασφάλιση της ποιότητας για όλα τα προϊόντα.
Επαγγελματίες τεχνικοί συγκόλλησης συγκολλούν χειροκίνητα κάθε προϊόν για να εξασφαλίσουν αξιόπιστες διεπαφές και δομική ακεραιότητα.
Πολλαπλές διαδικασίες γυάλωσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις χρώματος εξασφαλίζουν ακρίβεια χρώματος και ενισχυμένη αντοχή στη διάβρωση για παρατεταμένη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
Ταιματοποίηση με ακρίβεια σύμφωνα με τις χρωματικές παλέτες των πελατών με λεπτομερή σύγκριση χρωμάτων για την εξάλειψη των χρωματικών διαφορών πριν προχωρήσει στα επόμενα στάδια παραγωγής.
Η χειροκίνητη συναρμολόγηση από έμπειρους χειριστές μετά από ολοκληρωμένη προσαρμογή και προετοιμασία των εξαρτημάτων.
Ειδικό προσωπικό επιθεώρησης ποιότητας εξασφαλίζει ότι τα προϊόντα πληρούν τα πρότυπα παράδοσης πριν από την επιθεώρηση του πελάτη.
Επαγγελματική συσκευασία με στήριξη ξύλινου πλαισίου όταν είναι απαραίτητο.