| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0029 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥981.39-1,136.56 |
Μινιμαλιστικός σχεδιαστής τοίχωσης για εσωτερική χρήση σε σαλόνια, υπνοδωμάτια και άλλους οικιακούς χώρους.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Τεχνολογία | 110V |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Η Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τετραγωνικών μέτρων, η εταιρεία διατηρεί πιστοποιητικά ISO 9001, ISO 14001 και ISO 45001.
Η πλήρης ομάδα σχεδιασμού μηχανικών μας παράγει ακριβή σχέδια και συνεργάζεται με τους πελάτες για το σχεδιασμό νέων προϊόντων και τη βελτιστοποίηση της δομής.
Ξεκινάμε με την προσεκτική επιλογή των πρώτων υλών για να εξασφαλίσουμε απόλυτη εγγύηση ποιότητας για όλα τα προϊόντα.
Επαγγελματίες τεχνικοί συγκόλλησης συγκόπτουν χειροκίνητα κάθε προϊόν για να εξασφαλίσουν αξιόπιστες συνδέσεις διεπαφής.
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε πολλαπλά στάδια γυάλωσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις χρώματος, εξασφαλίζοντας την ακρίβεια χρώματος και την ενισχυμένη αντοχή στη διάβρωση για παρατεταμένη αντοχή.
Οι μάστορες βαφής μας ακολουθούν με ακρίβεια τις παλέτες χρωμάτων των πελατών, με λεπτομερή σύγκριση χρωμάτων πριν προχωρήσουν για να εξασφαλίσουν μηδενική διαφορά χρώματος.
Μετά τη βαφή, όλα τα εξαρτήματα της λάμπας ταιριάζουν και συναρμολογούνται με το χέρι από έμπειρους εργάτες συναρμολόγησης.
Ειδικό προσωπικό διενεργεί διεξοδικές επιθεωρήσεις ποιότητας για να διασφαλίσει ότι τα προϊόντα πληρούν τα πρότυπα παράδοσης, ακολουθούμενη από ειδοποίηση επιθεώρησης πελατών.
Μετά την έγκριση του πελάτη, τα προϊόντα συσκευάζονται προσεκτικά με ξύλινο πλαίσιο όταν είναι απαραίτητο.
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0029 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥981.39-1,136.56 |
Μινιμαλιστικός σχεδιαστής τοίχωσης για εσωτερική χρήση σε σαλόνια, υπνοδωμάτια και άλλους οικιακούς χώρους.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Τεχνολογία | 110V |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Η Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.000 τετραγωνικών μέτρων, η εταιρεία διατηρεί πιστοποιητικά ISO 9001, ISO 14001 και ISO 45001.
Η πλήρης ομάδα σχεδιασμού μηχανικών μας παράγει ακριβή σχέδια και συνεργάζεται με τους πελάτες για το σχεδιασμό νέων προϊόντων και τη βελτιστοποίηση της δομής.
Ξεκινάμε με την προσεκτική επιλογή των πρώτων υλών για να εξασφαλίσουμε απόλυτη εγγύηση ποιότητας για όλα τα προϊόντα.
Επαγγελματίες τεχνικοί συγκόλλησης συγκόπτουν χειροκίνητα κάθε προϊόν για να εξασφαλίσουν αξιόπιστες συνδέσεις διεπαφής.
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε πολλαπλά στάδια γυάλωσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις χρώματος, εξασφαλίζοντας την ακρίβεια χρώματος και την ενισχυμένη αντοχή στη διάβρωση για παρατεταμένη αντοχή.
Οι μάστορες βαφής μας ακολουθούν με ακρίβεια τις παλέτες χρωμάτων των πελατών, με λεπτομερή σύγκριση χρωμάτων πριν προχωρήσουν για να εξασφαλίσουν μηδενική διαφορά χρώματος.
Μετά τη βαφή, όλα τα εξαρτήματα της λάμπας ταιριάζουν και συναρμολογούνται με το χέρι από έμπειρους εργάτες συναρμολόγησης.
Ειδικό προσωπικό διενεργεί διεξοδικές επιθεωρήσεις ποιότητας για να διασφαλίσει ότι τα προϊόντα πληρούν τα πρότυπα παράδοσης, ακολουθούμενη από ειδοποίηση επιθεώρησης πελατών.
Μετά την έγκριση του πελάτη, τα προϊόντα συσκευάζονται προσεκτικά με ξύλινο πλαίσιο όταν είναι απαραίτητο.