| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0034 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-129 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τεχνολογία | 110V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ετικέτα | ΓΙΧΑΟΟ |
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0034 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-129 |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τεχνολογία | 110V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Βάρος του προϊόντος | 20 κιλά |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ετικέτα | ΓΙΧΑΟΟ |
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |