| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0034 |
| MOQ: | 2 |
| τιμή: | $149.30-165.50 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Κρυστάλλιο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδίαση και σχεδιασμός φωτισμού, φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0034 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 30 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 15*15*15 |
| Βάρος του προϊόντος | 15 κιλά |
| Πιστοποίηση | CE RoHS |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0034 |
| MOQ: | 2 |
| τιμή: | $149.30-165.50 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Κρυστάλλιο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδίαση και σχεδιασμός φωτισμού, φωτισμού και κυκλωμάτων |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0034 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 30 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 15*15*15 |
| Βάρος του προϊόντος | 15 κιλά |
| Πιστοποίηση | CE RoHS |