| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0013 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199-299 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0013 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Προσαρμογή | Ναι (DIY) |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Λευκή Απόδοση | 30 lm/W |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση συσκευασίας | 70 × 70 × 40 cm |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποίηση | CCC, CE, RoHS |
Φωτισμός Yihaoείναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0013 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $199-299 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Αριθμός μοντέλου | YIHAOWO-0013 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ra80 |
| Προσαρμογή | Ναι (DIY) |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Λευκή Απόδοση | 30 lm/W |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση συσκευασίας | 70 × 70 × 40 cm |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποίηση | CCC, CE, RoHS |
Φωτισμός Yihaoείναι μια ολοκληρωμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ειδικεύεται στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Διατηρούμε ισχυρές τεχνικές δυνατότητες που υποστηρίζονται από έμπειρους μηχανικούς και σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.