| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0036 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $633.80-653.20 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εφαρμογή | Σπίτι, κρεβατοκάμαρα, ξενοδοχείο |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Λευκή Απόδοση | 30 lm/w |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 77 × 15 × 15 εκατοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 35 κιλά |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Προσαρμογή | Ναι (Διαθέσιμο για DIY) |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | YIHAOWO-0036 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $633.80-653.20 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εφαρμογή | Σπίτι, κρεβατοκάμαρα, ξενοδοχείο |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Λευκή Απόδοση | 30 lm/w |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 77 × 15 × 15 εκατοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 35 κιλά |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Προσαρμογή | Ναι (Διαθέσιμο για DIY) |