| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-199 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + υφάσματα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό, εμπορικοί χώροι |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 70 |
| Λευκή Απόδοση | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Βάρος του προϊόντος | 5 κιλά |
| Διάσταση συσκευασίας | 90 × 70 × 50 εκατοστά |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-199 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Υφάσματα |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + υφάσματα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό, εμπορικοί χώροι |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 70 |
| Λευκή Απόδοση | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Βάρος του προϊόντος | 5 κιλά |
| Διάσταση συσκευασίας | 90 × 70 × 50 εκατοστά |