| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1815 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €84.57-135.82 |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Μέγεθος προϊόντος | 5.125" Δ x 6" Δ x 22" OAH |
| Μέγεθος συσκευασίας | 30 × 50 × 60 εκατοστά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1815 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €84.57-135.82 |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Μέγεθος προϊόντος | 5.125" Δ x 6" Δ x 22" OAH |
| Μέγεθος συσκευασίας | 30 × 50 × 60 εκατοστά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |