| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1502 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$840.39-1,051.81 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3000 χιλιάρικα. |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | Gu10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού έργου |
| Διάσταση συσκευασίας | 30*50*60cm |
| Διάσταση προϊόντος | 5.125 W x 7.5 D x 26" OAH |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 κομμάτι |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1502 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$840.39-1,051.81 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3000 χιλιάρικα. |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | Gu10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού έργου |
| Διάσταση συσκευασίας | 30*50*60cm |
| Διάσταση προϊόντος | 5.125 W x 7.5 D x 26" OAH |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 κομμάτι |