| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$523.26-840.39 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K (Θερμό Λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | Περιορισμένος σε 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ρα 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 4.5 "Δ x 5,75" Δ x 16,5 "Η |
| Μέγεθος συσκευασίας | 30 × 50 × 60 εκατοστά |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$523.26-840.39 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K (Θερμό Λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | Περιορισμένος σε 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | Ρα 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 4.5 "Δ x 5,75" Δ x 16,5 "Η |
| Μέγεθος συσκευασίας | 30 × 50 × 60 εκατοστά |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο |