| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1943 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$840.39-1,051.81 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3000 χιλιάρικα. |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατασκευασμένα |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 8.75" Δ x 3.875" Δ x 13.625" H |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Συσκευή | Ατομική συσκευασία |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1943 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | R$840.39-1,051.81 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3000 χιλιάρικα. |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατασκευασμένα |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Μέγεθος προϊόντος | 8.75" Δ x 3.875" Δ x 13.625" H |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Στυλ | Σύγχρονη απλή πολυτέλεια |
| Συσκευή | Ατομική συσκευασία |