| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1920 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159-199 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3000 χιλιάρικα. |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | 1920 |
| Ονομασία μάρκας | YH |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Όχι, όχι. |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού έργου |
| Διάσταση συσκευασίας | 30*50*60cm |
| ΑΠ/Ctn | 0.1 |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Η εταιρεία διαθέτει μια σειρά από σύγχρονες γραμμές παραγωγής, με ισχυρή ικανότητα. Η εταιρεία είναι ισχυρή σε τεχνική ισχύ, με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Έχουμε μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα σχετικά πλήρες δίκτυο υπηρεσιών στο εξωτερικό (για παράδειγμα, διαθέτουμε κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ), με βάση τα οποία μπορούμε να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις (συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, τηςΕφοδιαστική, μετά την πώληση κλπ.) για επιχειρήσεις όπως χονδρική, λιανική πώληση και ανάπτυξη νέων προϊόντων που στοχεύουν σε πελάτες OEM και ODM.
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 1920 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159-199 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3000 χιλιάρικα. |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | 1920 |
| Ονομασία μάρκας | YH |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | GU10 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Όχι, όχι. |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεγάλο |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού έργου |
| Διάσταση συσκευασίας | 30*50*60cm |
| ΑΠ/Ctn | 0.1 |
| Ετικέτα ισχύος | Άλλα |
| Διάσταση προϊόντος | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| Σχήμα σκιάς | Οβάλ |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
Φωτισμός Yihaoείναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού.Η εταιρεία διαθέτει μια σειρά από σύγχρονες γραμμές παραγωγής, με ισχυρή ικανότητα. Η εταιρεία είναι ισχυρή σε τεχνική ισχύ, με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Έχουμε μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα σχετικά πλήρες δίκτυο υπηρεσιών στο εξωτερικό (για παράδειγμα, διαθέτουμε κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα υπηρεσιών μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Πλέισαντον των ΗΠΑ), με βάση τα οποία μπορούμε να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις (συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, τηςΕφοδιαστική, μετά την πώληση κλπ.) για επιχειρήσεις όπως χονδρική, λιανική πώληση και ανάπτυξη νέων προϊόντων που στοχεύουν σε πελάτες OEM και ODM.