| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159-199 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βασικό στοιχείο | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Μέγεθος προϊόντος | 5.5W x 3.625D x 14H |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159-199 |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Βασικό στοιχείο | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Σχήμα | Οβάλ, στρογγυλό |
| Επιλογές χρώματος σώματος | Μαύρο, χρυσό, άλλα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Μέγεθος προϊόντος | 5.5W x 3.625D x 14H |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 60 |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 360° |