| Ονομασία μάρκας: | YIHAO |
| Αριθμός μοντέλου: | YH1256302 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-149.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδηρο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26, Ε27, Ε12, Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο, στην επιφάνεια |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 240 lm |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 20,5 kg |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAO |
| Αριθμός μοντέλου: | YH1256302 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-149.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Σίδηρο |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26, Ε27, Ε12, Ε14 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο, στην επιφάνεια |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 240 lm |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 20,5 kg |
| Εγγύηση | 3 έτη |