| Ονομασία μάρκας: | YIHAO |
| Αριθμός μοντέλου: | YH125312 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥137.87-206.83 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Πλαστικό |
| Εφαρμογή | Κοιμάται. |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Συμβατότητα DIY | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο, στην επιφάνεια |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 240 lm |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 12.5 × 24 cm |
| Βάρος του προϊόντος | 20,5 kg |
| Εργασιακό χρόνο | 40,000 ώρες |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAO |
| Αριθμός μοντέλου: | YH125312 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥137.87-206.83 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκιάς | Πλαστικό |
| Εφαρμογή | Κοιμάται. |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Συμβατότητα DIY | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο, στην επιφάνεια |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 240 lm |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 85 lm/w |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Διάσταση προϊόντος | 12.5 × 24 cm |
| Βάρος του προϊόντος | 20,5 kg |
| Εργασιακό χρόνο | 40,000 ώρες |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |