| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3141431 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥689.60-1,586.15 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3141431 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | CN¥689.60-1,586.15 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |