| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3141749 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-229.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σκανδιναβική |
| Αριθμός μοντέλου | YH-3141749 |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια, τοίχος |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιστοποίηση | Ηλεκτρονική σήμανση CE |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3141749 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-229.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σκανδιναβική |
| Αριθμός μοντέλου | YH-3141749 |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια, τοίχος |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιστοποίηση | Ηλεκτρονική σήμανση CE |