| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-315844 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159.99-299.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια, τοίχος |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Όχι, όχι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-315844 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $159.99-299.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δωρεάν δείγμα | - Όχι, όχι. |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια, τοίχος |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 8 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Λευκό |
| Σχήμα σκιάς | Άλλα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Όχι, όχι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |