| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3191059 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $69.99-169.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 70 |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο, στην επιφάνεια |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Μονάδες ανά κουτί | 1 |
| Διάσταση προϊόντος | Τάγμα |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Καφέ |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, SAA, FCC |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3191059 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $69.99-169.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Διαμόρφωση αυτοκινήτου |
| Υλικό σκιάς | Χάλυβα |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 70 |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο, στην επιφάνεια |
| Τύπος στοιχείου | Φώτα τοίχου |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Μονάδες ανά κουτί | 1 |
| Διάσταση προϊόντος | Τάγμα |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Χρώμα σκιάς | Καφέ |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Εργασιακό χρόνο | 30,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, SAA, FCC |