| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3191130 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $89.99-259.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 70 |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Αποσύρθηκε |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | YH-3191130 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $89.99-259.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα | Χάλυβα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Πηγή φωτός | Ηλεκτρονικοί λαμπτήρες ή λάμπες LED |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί |
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 70 |
| Τεχνολογία | 110-120V |
| Εγκατάσταση | Αποσύρθηκε |
| Λευκή απόδοση της λάμπας | 110 lm/w |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 110 lm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Συσκευή | Σπέρμα + Καρτόνι |