| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | ιχαόου-1008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €1,351.85-1,606.92 |
| Αριθμός μοντέλου | ιχαόου-1008 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | ιχαόου-1008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €1,351.85-1,606.92 |
| Αριθμός μοντέλου | ιχαόου-1008 |
| Ονομασία μάρκας | ΓΙΧΑΟΟ |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Guangdong |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Υλικό σκιάς | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Φωτεινή ροή | 4800 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Βάση λαμπτήρα | Ε12 |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Υποστήριξη χαμηλής ακρίβειας | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευασμένα |