| Αριθμός μοντέλου: | CHC 2164GI |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-199.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Πέτρα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | Ειδικότερα: |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 120 lm |
| Εποχή ζωής | 36,000 ώρες |
Φωτισμός Yihaoείναι μια εξειδικευμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού υψηλής ποιότητας.000 τετραγωνικών μέτρων εγκαταστάσεις παραγωγής εξοπλισμένες με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Η ομάδα μας περιλαμβάνει έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού μαζί με καινοτόμους σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Με μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό, συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων μεταπώλησης στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ, παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις από ένα σταθμό για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση προσαρμοσμένες για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.
| Αριθμός μοντέλου: | CHC 2164GI |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99.99-199.99 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Βάρος του προϊόντος | 10 κιλά |
| Υλικό σκιάς | Πέτρα |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου | Ειδικότερα: |
| Βάση λαμπτήρα | Ε26 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Υποστήριξη DIY | - Ναι, ναι. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 120 lm |
| Εποχή ζωής | 36,000 ώρες |
Φωτισμός Yihaoείναι μια εξειδικευμένη επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου που ασχολείται με το σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού υψηλής ποιότητας.000 τετραγωνικών μέτρων εγκαταστάσεις παραγωγής εξοπλισμένες με σύγχρονες γραμμές παραγωγής, διατηρούμε ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τεχνική εμπειρογνωμοσύνη.
Η ομάδα μας περιλαμβάνει έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού μαζί με καινοτόμους σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων.Με μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα ολοκληρωμένο δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό, συμπεριλαμβανομένων των κέντρων αποθήκευσης logistics και των κέντρων μεταπώλησης στο Ντισελντόρφ, Γερμανία και Pleasanton, ΗΠΑ, παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις από ένα σταθμό για πελάτες OEM και ODM.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν σχεδιασμό, παραγωγή, εφοδιασμό και υποστήριξη μετά την πώληση προσαρμοσμένες για επιχειρήσεις χονδρικής, λιανικής πώλησης και ανάπτυξης νέων προϊόντων.