| Ονομασία μάρκας: | YH |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €525.10-612.61 |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Στυλ | Μοντέρνο, Ρέτρο |
| Υλικό | Μεταλλικό, ακρυλικό, ξύλο, γυαλί |
| Πηγή φωτός | Ενσωματωμένο LED |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K / 4500K / 6000K |
| Κατεύθυνση φωτισμού | Παντοκατεύθυνση |
| Τετάρτη | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP 20 |
| Εγκατάσταση | Πίνακας |
| Περιβάλλον | Εσωτερικά, στεγνά |
| Τελικά | Μαύρο + λευκό, ξύλο + λευκό, καρύδι + λευκό |
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | €525.10-612.61 |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Στυλ | Μοντέρνο, Ρέτρο |
| Υλικό | Μεταλλικό, ακρυλικό, ξύλο, γυαλί |
| Πηγή φωτός | Ενσωματωμένο LED |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K / 4500K / 6000K |
| Κατεύθυνση φωτισμού | Παντοκατεύθυνση |
| Τετάρτη | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP 20 |
| Εγκατάσταση | Πίνακας |
| Περιβάλλον | Εσωτερικά, στεγνά |
| Τελικά | Μαύρο + λευκό, ξύλο + λευκό, καρύδι + λευκό |