| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $999-1,399 |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Αλάβαστρο Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (Απαλό θερμό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη dimmer | Όχι |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκίασης | Γυαλί |
| Βάρος προϊόντος (kg) | 3KG |
| Τάση εισόδου (V) | AC 85-265V |
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $999-1,399 |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Αλάβαστρο Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (Απαλό θερμό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υποστήριξη dimmer | Όχι |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκίασης | Γυαλί |
| Βάρος προϊόντος (kg) | 3KG |
| Τάση εισόδου (V) | AC 85-265V |