| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | Γεια σου |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Γυαλί |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων, σχεδιασμός φωτισμού |
| Διάσταση συσκευασίας | 125×125×95cm |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Τύπος | Σύγχρονα Κλασικά |
| Κατάλληλο για: | Διακόσμηση εσωτερικών χώρων Σύγχρονη λάμπα |
| Συσκευή | Εστιατόριο, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία |
| Μέγεθος | Αίτημα του πελάτη |
| Ονομασία μάρκας: | YIHAOWO |
| Αριθμός μοντέλου: | Γεια σου |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Υλικό σώματος | Γυαλί |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων, σχεδιασμός φωτισμού |
| Διάσταση συσκευασίας | 125×125×95cm |
| Βασικό υλικό | Κάλκινο + γυαλί |
| Τύπος | Σύγχρονα Κλασικά |
| Κατάλληλο για: | Διακόσμηση εσωτερικών χώρων Σύγχρονη λάμπα |
| Συσκευή | Εστιατόριο, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία |
| Μέγεθος | Αίτημα του πελάτη |