| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-432 |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (Απαλό θερμό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 2-Ετών |
| Υποστήριξη dimmer | ΟΧΙ |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκίασης | Γυαλί |
| Βάρος προϊόντος | 3KG |
| Τάση εισόδου | AC 85-265V |
| Συμβατότητα πηγής φωτός | E27/E24/E14/GU10/G9 |
| Ονομασία μάρκας: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | $99-432 |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2700K (Απαλό θερμό λευκό) |
| Λειτουργία ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 2-Ετών |
| Υποστήριξη dimmer | ΟΧΙ |
| Πηγή φωτός | LED |
| Υλικό σκίασης | Γυαλί |
| Βάρος προϊόντος | 3KG |
| Τάση εισόδου | AC 85-265V |
| Συμβατότητα πηγής φωτός | E27/E24/E14/GU10/G9 |