| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Κρεμαστό Οβάλ Ορείχαλκος με Ρυθμιζόμενο Ύψος Βάση Λαμπτήρα E12 Πολυέλαιος Κρεμαστό Φωτιστικό Οροφής
| Υλικό Σώματος | Ορείχαλκος |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος Διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 Έτη |
| Υποστηρίζει Ροοστάτη | Ναι |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Βάρος Προϊόντος | 25KG |
| Τάση Εισόδου | AC 85-265V |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμιζόμενο Ύψος |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχιο |
| Σχήμα | Οβάλ, Στρογγυλό |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο, Χρυσό, Άλλο |
| Μέγεθος Λαμπτήρων | Μεγάλο |
| Διάσταση Προϊόντος | 17.5 Διάμετρος x 60 OAH |
| Διάσταση Συσκευασίας | 60*60*50cm |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος (Ra) | 60 |
| Διάρκεια Ζωής | 50.000 ώρες |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Βάση Λαμπτήρα | E12 |
| Σχήμα Αμπαζούρ | Οβάλ |
| Στυλ | Μοντέρνο Απλό Πολυτελές |
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου αφοσιωμένη στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού. Καλύπτοντας 3.000 τετραγωνικά μέτρα εργαστηρίου παραγωγής, η εταιρεία διαθέτει πολλές σύγχρονες γραμμές παραγωγής, με ισχυρή ικανότητα. Η εταιρεία είναι ισχυρή σε τεχνική δύναμη, με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων. Έχουμε μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα σχετικά πλήρες δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (για παράδειγμα, έχουμε κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Pleasanton των ΗΠΑ), βάσει των οποίων μπορούμε να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις (συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, των logistics, της εξυπηρέτησης μετά την πώληση κ.λπ.) για επιχειρήσεις όπως χονδρική, λιανική και ανάπτυξη νέων προϊόντων που στοχεύουν σε πελάτες OEM και ODM. Φωτίστε τον κόσμο σας, Φωτίστε το σπίτι μας!
| Ονομασία μάρκας: | YH |
| Αριθμός μοντέλου: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Κρεμαστό Οβάλ Ορείχαλκος με Ρυθμιζόμενο Ύψος Βάση Λαμπτήρα E12 Πολυέλαιος Κρεμαστό Φωτιστικό Οροφής
| Υλικό Σώματος | Ορείχαλκος |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος Διακόπτη |
| Εγγύηση | 5 Έτη |
| Υποστηρίζει Ροοστάτη | Ναι |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Βάρος Προϊόντος | 25KG |
| Τάση Εισόδου | AC 85-265V |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμιζόμενο Ύψος |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχιο |
| Σχήμα | Οβάλ, Στρογγυλό |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο, Χρυσό, Άλλο |
| Μέγεθος Λαμπτήρων | Μεγάλο |
| Διάσταση Προϊόντος | 17.5 Διάμετρος x 60 OAH |
| Διάσταση Συσκευασίας | 60*60*50cm |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος (Ra) | 60 |
| Διάρκεια Ζωής | 50.000 ώρες |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Βάση Λαμπτήρα | E12 |
| Σχήμα Αμπαζούρ | Οβάλ |
| Στυλ | Μοντέρνο Απλό Πολυτελές |
Η Yihao Lighting είναι μια επιχείρηση εξωτερικού εμπορίου αφοσιωμένη στο σχεδιασμό, την παραγωγή και το εμπόριο προϊόντων φωτισμού. Καλύπτοντας 3.000 τετραγωνικά μέτρα εργαστηρίου παραγωγής, η εταιρεία διαθέτει πολλές σύγχρονες γραμμές παραγωγής, με ισχυρή ικανότητα. Η εταιρεία είναι ισχυρή σε τεχνική δύναμη, με έμπειρους μηχανικούς λογισμικού και υλικού, σχεδιαστές ανάπτυξης προϊόντων. Έχουμε μια εξαιρετική ομάδα μάρκετινγκ και ένα σχετικά πλήρες δίκτυο εξυπηρέτησης στο εξωτερικό (για παράδειγμα, έχουμε κέντρα αποθήκευσης logistics και κέντρα εξυπηρέτησης μετά την πώληση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας και στο Pleasanton των ΗΠΑ), βάσει των οποίων μπορούμε να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις (συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού, της παραγωγής, των logistics, της εξυπηρέτησης μετά την πώληση κ.λπ.) για επιχειρήσεις όπως χονδρική, λιανική και ανάπτυξη νέων προϊόντων που στοχεύουν σε πελάτες OEM και ODM. Φωτίστε τον κόσμο σας, Φωτίστε το σπίτι μας!